Обява на основание чл. 95, ал. 1 от Закона за опазване на околната среда ЗООС и съобразено с изискванията на чл. 4, ал. 2 от Наредбата за условията и реда за извършване на оценка на въздействието върху околната среда

понеделник, 24 юли 2023

О Б Я ВА

от ОБЩИНА РУСЕ

На основание чл. 95, ал. 1 от ЗООС

У В Е Д О М Я В А М Е

Всички заинтересовани физически и юридически лица, че имаме инвестиционно предложение „Подробен Устройствен План/ПУП/ – Изменение на План за Регулация/ИПР/ на УПИ V-424 „за жилищно строителство, обществено обслужване и озеленяване“ и План за Застрояване /ПЗ/ на нов УПИ, КВ. 675, по плана на град Русе, Община Русе с цел изграждане на обществено-обслужваща сграда и обществен паркинг на четири нива.“

Всички, които желаят да изразят мнения и становища могат да го направят писмено в община Русе или в РИОСВ - Русе, “Придунавски булевард”, № 20,  пощенски код 7000.