ОБЯВЛЕНИЕ за подбор на персонал по проект “Нашите деца са нашата отговорност – разкриване на комплекс от резидентни услуги за деца и младежи с увреждания на възраст от 3 до 18 години в община Русе”

вторник, 12 ноември 2013

Договор BG051PO001-5.2.12-0015-C0001

Проект: „Нашите деца са нашата отговорност-разкриване на комплекс

от резидентни услуги за деца и младежи с увреждания

на възраст от 3 до 18 г. в Община Русе“

Бенефициент:Община Русе

ОБЯВЛЕНИЕ ЗА ПОДБОР:

ОБЯВЯВА ПОДБОР

за набиране на персонал за следните длъжности:

І .Управител на социална услуга  в общността, код по НКПД1344 7001 – 1бр.

1. Кратко описание на длъжноста: Организира, разпределя, координира и контролира дейностите  в  три центъра  за настаняване от семеен тип (ЦНСТ).

2.  Минималните изисквания за заемане на  длъжността:

Образователна степен  -  магистър.

Професионален опит  -  3 години.

3. Специфични изисквания за заемане на  длъжността:

Професионална област на висшето образование – Хуманитарни науки, Социални, стопански и правни науки.

Професионален опит  - най - малко  3 години управленски опит на хора и финанси.

ІІ.Счетоводител, код по НКПД 2411 6004 -1бр.

1. Кратко описание на длъжноста: Организира счетоводната отчетност в трите ЦНСТ-та, съобразно законовите изисквания, регламентиращи социалната услуга, при спазване принципите на законосъобразност и целесъобразност.

2.  Минималните изисквания за заемане на  длъжността:

Образователна степен  -  бакалавър.

Професионален опит  -  1година.

3. Специфични изисквания за заемане на  длъжността:

Професионална област на висшето образование –Икономика.

Професионален опит  - най - малко 1 година опит в сферата на счетоводството.

ІІІ.Социален работник,код по НКПД2635 6002   – 3бр.

1. Кратко описание на длъжноста: Осъществява връзките със системата от услуги в общността,поддържа добри партнъорски отношения с местни институции,НПО,семействатаи близките на децата.

Образователна степен  -  бакалавър

Професионален опит  -  1 година

3. Специфични изисквания за заемане на  длъжността:

Професионална област на висшето образование – Социални дейности, Социална педагогика.

Професионален опит  - най - малко  1 година в сферата на социалните дейности и социалните услуги.

ІV.Медицинскасестра, код по НКПД 2221 5007  - 3бр.

1. Кратко описание на длъжноста: Предоставя квалифицирана медицинска грижа, съгласно индивидуалните потребности на всеки потребител;

Образователна степен  -  бакалавър

Професионален опит  -  1 година

3. Специфични изисквания за заемане на  длъжността:

Професионална област на висшето образование – медицинска сестра, акушерка, здравни грижи.

Професионален опит  - най - малко  1 година в сферата на здравеопазването.

V. Детегледач,  код по НКПД 5311 1001    -27 бр.

1. Кратко описание на длъжноста: Предоставя ежедневни грижи за децата-  възпитание, развитие, организиране на ежедневието в ЦНСТ и придружаване;

2.  Минималните изисквания за заемане на  длъжността:Средно образование

3. Специфични изисквания за заемане на  длъжността:  опит в обгрижването на деца и лица с увреждания е предимство.

VІ. Чистач/ Хигиенист, код по НКПД 9112 0004   -3бр.

1. Кратко описание на длъжноста: Отговаря за поддържане на помещенията чисти и пригодни за живот в съответствие с приетите хигиенни правила;

2.  Минималните изисквания за заемане на  длъжността:Основно образование

3. Специфични изисквания за заемане на  длъжността:  опит в подобна сфера е предимство.

VІІ.Домакин, код по НКПД 4321 3022 -1бр.

1. Кратко описание на длъжноста: Осигурява продукти, материали и консумативи, необходими за осъществяването на    социалната услуга и поддържа материалната база ;

2.  Минималните изисквания за заемане на  длъжността:Средно образование

VІІІ. Необходими документи за кандидатстване:

1. Писмено заявление за участие по образец  /Приложение 1/;
  2. Автобиография по образец  /Приложение 2/;
  3. Декларация по образец  /Приложение 3/;
  4. Копие от документ за самоличност;
  5. Копие от документи за придобитата образователна степен, допълнителни квалификации;
  6. Копие от документи, удостоверяващи продължителността на професионалния опит.

ІХ. Начин на провеждане на подбора:

1. Първи етап- разглеждане и проверка  на подадените по т.VІІІ документи за съответствие съсобявените изисквания за съответната длъжност.

2. Втори етап – интервю с допуснатите кандидати;

Х.Място и срок за подаване на документите: Документите се подават лично или чрез пълномощник на следния адрес: гр. Русе, пл. „Свобода” № 6, ет. 2, зала 3 всеки работен ден от 9.30 до 12.00 часа и от 13.00 до 16.00 часа. Задължително е представянето на оригиналите на копираните документи за сверяване от служителите определени да приемат документите.  За контакти : телефон 082 / 881-737 или 082 / 881-798.

Краен срок за подаване на документите -  до 16.00 часа на 12.12.2013 г.

ХІ. Общодостъпно място на което ще се обявяват списъците: информационното табло на входа на Община Русе, намиращ се на ул. „Петър Берон“ и електронната страница на Община Русе www.ruse-bg.eu.

На спечелилите кандидати ще бъде предложен срочен трудов договор за срока на проекта.

ПЛАМЕН СТОИЛОВ

Кмет на Община Русе