Огнян Балканджиев с изложба „Когато Светците маршируват“

вторник, 18 ноември 2014

Кметът Пламен Стоилов уважи изложбата на Огнян Балканджиев "Когато Светците маршируват", която бе подредена вчера в Доходното здание. Малко преди официалното откриване снощи, русенският градоначалник и неговият екип разгледаха картините и разговаряха с художника.

„Тази изложба е поредното доказателство за будния  дух на Оги и безкрайния му стремеж към развитие, а включването и на детски творби в изложбата е показателно за приемственост сред младото поколение, в чийто ръце е и нашето бъдеще“, заяви кметът Пламен Стоилов. Той пожела на художника успех и упоритост, за да осъществява бъдещите си творчески проекти.

Водещ на събитието беше Радина Костадинова, а музикантите, които за пореден път подкрепиха Оги Балканджиев са Александър Миланов – тромпет, Анатоли Ангелов – саксофон, Румен Спиров – клавири, Юлиян Данчев – ударни.

Изложбата може да се види до 30 ноември във фоайето на Доходното здание.

Последни Новини

виж всички новини >