Oграничен конкурс за изготвяне на приватизационна оценка, правен анализ и информационен меморандум на „Диагностично консултативен център – 2 – Русе ”ЕООД

понеделник, 07 април 2014

ОБЯВА

за участие в процедура за провеждане на ограничен конкурс за изготвяне на приватизационна оценка, правен анализ и информационен меморандум на „Диагностично консултативен център – 2 – Русе ”ЕООД

На основание чл. 5, ал. 2 от Закона за приватизация и следприватизационен контрол, чл. 4, ал. 3, чл. 5, ал. 1 и чл. 10, ал.2 от Наредбата за възлагане извършването на дейности, свързани с подготовката за приватизация или със следприватизационния контрол, включително процесуално представителство, чл. 12, т. 3 от Наредбата за устройство и работа на органите за приватизация и следприватизационен контрол на Общински съвет – гр. Русе и Решение №919 от 20.03.2014 год. на Общински съвет  - гр. Русе и Решение №РД-01-826 от 03.04.2014г. на Кмета на Община Русе да се проведе ограничен конкурс за възлагане извършването на дейности, свързани с подготовката за приватизация на 100 % от капитала на “Диагностично консултативен център – 2 - Русе” ЕООД, при следните условия :

1. Процедура за провеждане на ограничен конкурс за възлагане извършването на дейност, свързана с подготовката за приватизация  на 100 % от капитала на  “Диагностично консултативен център – 2 - Русе” ЕООД

2. Предмет на конкурса: Изготвяне на приватизационна оценка, правен анализ и информационен меморандум  на 100 %от капитала на  “Диагностично консултативен център – 2 - Русе” ЕООД.

3. Срок за подаване на предложенията: до 14.04.2014 г., включително.

4. Цена на правилата за провеждане на процедурата: 50 /петдесет/ лв. с включен ДДС, платими в офиса на ТБ “Инвестбанк” АД, Клон Русе, намиращ се в Центъра за административни услуги и информация на Община Русе, пл. „Свобода” 6, всеки работен ден в рамките на работното време.

5. Срок за закупуване на правилата за провеждане на ограничения конкурс: до 11.04.2014г., включително.

6. Място на закупуване на правилата за провеждане на ограничения конкурс: Центъра за административни услуги и информация на Община Русе, площад „Свобода” 6, сектор “Търговия, транспорт, обществени поръчки”, гише №1.

7. Място за подаване на предложенията: Центъра за административни услуги и информация на Община Русе, площад “Свобода” 6, сектор “Търговия, транспорт , обществени поръчки”, гише №1.

8. Изисквания към кандидатите:

8.1. В конкурса могат да участват български или чуждестранни физически или юридически лица, включително техни обединения, които отговарят на предварително обявените условия.

8.2. Не може да участва в конкурса кандидат, който:
8.2.1. е обявен в несъстоятелност или е в производство за обявяване в несъстоятелност;
8.2.2. е осъден с влязла в сила присъда за престъпления  от общ характер по глава пета и глава шеста, раздел I от особената част на Наказателния кодекс, освен ако е реабилитиран.

8.3. Обстоятелствата по т. 8.2 се удостоверяват с декларация от кандидата.

8.4 .Кандидатите представят и декларация за липсата на “конфликт на интереси” по смисъла на чл. 25, ал. 1 от Закона за приватизация и следприватизационен контрол.

8.5. В случай, че кандидатът е юридическо лице, изискването по т. 8.2.2. се отнася за лицата, представляващи юридическото лице в конкретната процедура.

8.6. Когато кандидатът е обединение, което не е юридическо лице, декларации се представят от всяко физическо лице и от членовете на управителните органи на всяко юридическо лице, участващо в него.

9. Срок за получаване на допълнителна информация: до 11.04.2014г., включително.

10. Място за получаване на допълнителна информация: телефон: 082/ 881-799, етаж 6, стая 611, пл. „Свобода” 6, Община Русе.