Осмото изложение на автомобили се проведе в Русе

петък, 11 юни 2021

В Русе се проведе Осмото изложение на автомобили. Представиха се 12 участници - всички официални дилъри в Русе, представители на вносителите на автомобилни марки в България.

За първи път на експото можеше да се види и почистваща техника за професионална и домашна употреба.

Миналогодишното издание на събитието не се случи заради извънредните мерки, но тази година всички участници се отзоваха на поканата на организаторите.

“Държавата трябва да осъзнае, че подкрепяйки гражданите да си купят нови автомобили, ще доведе до по-голяма безопасност на пътя, опазване на въздуха и по-добро качество на живот“, каза кметът на Русе Пенчо Милков, пожелавайки успех на участниците.

Те споделиха, че стартираме отново след кризата с добри очаквания за развитие на бизнеса.

Изложението продължава от днес до 13 юни на паркинга на магазин „Метро“. На официалното събитие присъстваха също и областният и заместник-областният управител на Русе Борислав Българинов и Синан Хебибов.