Отдел „Инфраструктура и инвеститорски контрол“ е с нов началник

понеделник, 12 юли 2021

След проведен конкурс Вероника Миланова е новият началник на отдел „Инфраструктура и инвеститорски контрол“ в Община Русе.

До момента тя е заемала длъжността „старши инспектор“ в отдела, отговаряйки за част „Пътна“.

Инж. Миланова е завършила "Транспортно строителство" в Университета по архитектура, строителство и геодезия в София. Професионалния си опит придобива в Регионалната дирекция за национален строителен контрол-Разград. Преди това е отговаряла за ценообразуването и е била технически ръководител в строителна фирма.

Стремежът на Вероника Миланова е постигането на високо ниво на екипна работа в отдела, упражняващ инвеститорски контрол върху общински обекти и внасящ предложения за включване в бюджета на база сигнали и жалби от граждани.