Пореден заслужен успех и отлично представяне на Яница Милкова и Кристиян Ангелов на Международния турнир по спортна акробатика „Акро купа Ботевград" 2019 г.

понеделник, 06 май 2019

Младите надежди на АК „Локомотив-Русе" и УСШ, Яница Милкова и Кристиян Ангелов, завоюваха сребро и бронз на провелия се на 3 и 4 май в Ботевград международен турнир по спортна акробатика, организиран от Българската федерация по спортна акробатика. В турнира участваха 250 акробати от 22 клуба и 5 държави. В напрегната надпревара и във вида с най-голяма конкуренция - между участници от Великобритания, Молдова и Гърция - единствените представители на България при смесените двойки 9-16 г. доказаха своята класа и спечелиха 4 сребърни и 2 бронзови медала.

Поредицата международни състезания, след участието в Италия и Ботевград, продължава. Възпитаниците на Любомир Ковачев и Силвия Малинова-Добрева ще участват  в „Акро купа Бургас" на 11 и 12 май. Пожелаваме им успех!