Празничен концерт-спектакъл по случай изпаращането на директора на ЦДГ "Здравец"

петък, 09 юни 2017

Във Военния клуб се състоя празник на целодневна детска градина „Здравец“. Тържеството, провело се снощи, беше за директорката на детската градина г-жа Лилия Ангелова – посветила 20 години от живота си в детското заведение, която се пенсионира. На събитието присъстваха зам.-кметът по комунални дейности Наталия Кръстева, директорът на дирекция „Култура и образование“ Ирена Петрова, както и деца, родители, педагози, колеги и гости.

Г-жа Кръстева връчи поздравителен адрес от името на кмета на Община Русе – г-н Пламен Стоилов. Тя сподели, че също е доверила грижите за отглеждането на двете си деца на педагозите от ЦДГ „Здравец“.

Концерт-спектакълът „Цветно настроение“ беше едно събитие изпълнено с много трепетни вълнения и приятни емоции, със скъпи спомени и равносметка – за положения труд, за отминалите неусетно години. Негови организатори бяха родители, чиито деца посещават ЦДГ „Здравец“.

На финала на вечерта, г-жа Алис Муртезова – председател на Обществен съвет на ЦДГ „Здравец“, връчи от името на всички присъстващи плакет на г-жа Лилия Ангелова за нейния 20-годишен труд.