понеделник, 01 февруари 2010
Община Русе съобщава, че представителната зала в Доходното здание все още не е въведена в експлоатация. Вече са завършени строително-монтажните работи. В момента се провежда процедура за подписване на акт №15, след което ще може да се даде разрешение за ползване.НА 1 ФЕВРУАРИ ПРАВОСЛАВНАТА ЦЪРКВА ПОЧИТА СВ. ТРИФОН
петък, 29 януари 2010
ОБЩИНА РУСЕ ПРИЗОВАВА ГРАЖДАНИТЕ ДА СИГНАЛИЗИРАТ ПРИ КРАЖБИ ОТ СЪОРЪЖЕНИЯТА…
понеделник, 01 февруари 2010
Последни Новини
С „Парад на Дунав“ Русе и Гюргево демонстрираха потенциала на реката за…
събота, 27 юни 2026
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026