Предстоящи прекъсвания на електрозахранването в Мартен и Николово

сряда, 27 юли 2022

В периода 27.07.2022 - 28.07.2022 от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен, захранените от ТП 7 на улиците: „Балатон“, „България“, „Генерал Радецки“, „Искър“, „Калето“, „Кирил и Методий“, „Любен Каравелов“, „“Поп Харитон, „Райко Дасалов“, „Родопи“, „Тракия“, „Тунджа“, „Хаджи Димитър“, „Христо Смирненски“, „Църковна независимоаст&ldq uo;, „Шипка“, „Юрий Гагарин“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици. Прекъсванията ще бъдат за отделни потребители в рамките до 2 часа в посочения интервал от време .

На 29.07.2022 от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 15:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Николово и ТП "Автодрум Николово".