Предстоящи прекъсвания на електрозахранването в община Русе

петък, 27 август 2021

На 30.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе – жк. „Чародейка“ бл.21, бл. „81“, ул. „Петрохан“ №71, бл. „Титов“, ул. „Рига“ №2, ул. „Юндола“ №12, бл. „Сердика“, ул. „България“, ул. „Петрохан“ №67, 100, бл. „Попович“, ул. „Хан Аспарух“, ул. „Ген.Паренсов“, ул. „Дойран“ №4, 7, 15, ул. „Дойран“, ул. „Перник“ №4“, ул. „Дойран";, ул. „Муткурова“ №37, бл. „Марс“; с. Босилковци - ул. „Цар Освободител“, ул. „Княз Борис I“, ул. „Христо Ботев“, ул. „Васил Левски“, ул. „Иван Вазов“, ул. „Баба Тонка“, ул. „Рила“, ул. „Кирил И Методий“; с. Баниска - ул. „Христо Ботев“, ул. „Стара планина“, ул. „Мусала“, ул. „Люлин“; с. Ряхово - ул. „Весела“, ул. „Цар Борис Първи“, ул. „Христо Смирненски“, ул. „Чифлишка“, ул. „Хаджи Димитър“; с. Щръклево - ул. „Розова долина“, ул. „Д-р Петър Берон“, ул. „Теменуга“, ул. „Гео Милев“, ул. „Еделвайс“, ул. „Витоша“, ул. „Рила“, ул. „Христо Ботев“, ул. „Централна“, ул. „Кирил и Методий“, ул. „Георги Сава Раковски“. Смущенията ще бъдат в рамките на около 30 минути.

На 31.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе – жк. „Чародейка“ бл.212, бл. „Марица“, бл. „Тича“, бл. „Силистра“, бл. „Комаров“, ул. „Петрохан“№ 43, 100, ул. „Муткурова“ №37, ул. „Дойран“ №15, 17, ул. „Хан Аспарух“ №31-35, бл. „Марс“, ул. „Алея Възраждане“ №74, бл. „Сълза“, бл. „Любица“; с. Босилковци - ул. „Яне Сандански“, ул. „Райн а Княгиня“, ул. „Георги Икономов“, ул. „Александър Стамболийски“, ул. „Янтра“, ул. „Марица“, ул. „Арда“, ул. „Росица“, ул. „Княз Борис I“, ул. „Дунав“ ; с. Баниска - ул. „Мусала“, ул. „Вихрен“, ул. „Люлин“ ; с. Ряхово - ул. „Поп Харитон“, ул. „Простор“, ул. „Просторна“, ул. „Христо Ботев“, ул. „Люлин“, ул. „Цар Борис Първи“, ул. „Хаджи Димитър“ ; с. Щръклево - ул. „Георги Сава Раковски“, ул. „Лом“, ул. „Васил Дичев“, ул. „Кирил и Методий“, ул. "Герана“, ул. „Отец Паисий“, ул. „Йордан Йовков“, ул. „Любен Каравелов“, ул. „Родопи“. Смущенията на електрозахранването ще бъдат в рамките на около 30 минути.

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61