Предстоящи прекъсвания на електрозахранването в община Русе

понеделник, 21 февруари 2022

Вторник, 22.02.2022 г.:

В периода 21.02.2022 - 23.02.2022 от 10:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен, захранените от ТП 6 на улиците: „Ал.Стамболийски“,„Бачо Киро“,„Бузлуджа“,„България“,„Лозен Планина“,„Никола Й.Вапцаров“,„Отец Паисий“,„Пирин“,„Стопански двор“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни опер атори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици. Прекъсванията ще бъдат в рамките до 2 часа в посочения интервал от време.

В периода 21.02.2022 - 23.02.2022 от 10:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен, захранените от ТП 11 на улиците: „Бузлуджа“,„Ильо Войвода“,„Капитан Петко Войвода“,„Отец Паисий“,„Панайот Волов“,„Рига“,„Страхил Войвода“,„Тича“,„Ясна Поляна“,„Хемус“ ,„Чавдар Войвода“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици. Прекъсванията ще бъдат за отделни потребители в рамките до 2 часа в посочения интервал от време..

В периода 21.02.2022 - 23.02.2022 от 10:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен, захранените от ТП 3 на улиците: „Бузлуджа“, „България“, „Георги Бенковски“,„Ильо Войвода“,„Отец Паисий“,„Страхил Войвода“,„Чавадар Войвода“,„Ясна Поляна“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, нами ращи се на територията на посоченoтo населено място и улици. Прекъсванията ще бъдат за отделни потребители в рамките до 2 часа в посочения интервал от време.

В периода 21.02.2022 - 23.02.2022 от 10:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Сандрово, захранените от ТП 3 на улиците: „Ангел Кънчев“,„Васил Левски“,„Георги Бенковски“,„Георги Сава Раковски“,„Дунав“,„Любен Каравелов“,„Райко Даскалов“,„Стефан Караджа“,„Хаджи Димитър“,„Хан Крум“,„Христо Ботев“ ,„Христо Смирненски“ ,„Ясна Поляна“ ,„Царевец“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици. Прекъсванията ще бъдат само за отделни потребители в рамките до 2 часа в посочения интервал от време.

В периода 22.02.2022 - 24.02.2022 от 10:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен захранените от ТП 1 на улиците: „Александър Невски“, „Александър Стамболийски“, „България“ ,„Стефан Караджа“, „Тунджа“, „Христо Смирненски“, „Христо Ботев“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици. Прекъсванията ще бъдат за отделни потребители в рамките до 2 часа в посочения интервал от време.

Сряда, 23.02.2022 г.:

В периода 23.02.2022 - 25.02.2022 от 10:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен захранените от ТП "Помпена станция Оранжерия" на улиците: „Арда“, „Бачо Киро“, „България“, „Добрич“, „Добруджа“, местност „Ясаците“, „Църковна независимост“, „Черно море“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на моб илни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици. Прекъсванията ще бъдат само за отделни потребители в рамките до 2 часа в посочения интервал от време.

На 23.02.2022 от 08:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на обезопасяване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе: кв. „Западна промишлена зона“ – фирмите: „ФАВОРИТ-98“ ООД производствен цех на бул. „Трети март“ 38; „МЕТАЛСНАБ БЪЛГАРИЯ“ АД – складова база на ул. „Матей Стайков“ № 3 и абонатите, захранени от трафопостовете: ТП „Дунавия“; ТП „Руд. метал“.