Предстоят прекъсвания на електрозахранването в части от Русе

петък, 13 август 2021

Понеделник, 16.08.2021 г.:

На 16.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе: ТП „Нарцис“-бензиностанция Лукойл до Метро, ТП „Мерата“, ТП „Р. Комуна“- фирми „Елстарт“ и "Валси“, ТП „Водстрой“, ТП „Водоснабдяване Средна кула“, ТП „Сортови семена“, ТП „Шапков“, ТП „Тютюнева промишленост“, ТП „Незабравка“, ТП „Кранево“, ТП „Т-1 Средна кула“ , ТП „Никон“,ТП „Харманли“, ТП “Агра“, ТП „Крушето“.
Временни смущения в електрозахранването са възможни от 08:30 ч. до 10:00 ч. и от 16:00 ч. до 16:30 ч. в районите на гр. Русе: кв. „Долапите“, кв.“Средна кула“, с.Басарбово.

На 16.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе – ЖК „Чародейка“ бл.209-210, бл.„4“, бл.„5“, бл.„Ангел Главчев“, бл.„Орфей“, бл.„Първа Пролет“, бл.„Транстрой“, ул.„Плиска“№ 1, ул.„Св.Наум“ №1; гр. Две могили - ул.„Юрий Гагарин“, ул.„Хаджи Димитър“, ул.„Васил Левски“, ул.„Оборище“, ул.„Цар Иван Асен“; с. Долна Студена - ул.„Иван Вазов“, ул.„Рила“, ул.„Гриньо Николов“, ул.„Хан Крум“, ул.„Кирил И Методий“, ул.„Вела Пеева“, ул.„Митко Палаузов“ ,ул.„Хан Аспарух“ ,ул.„Странджа Планина“; с. Божичен - ул.„Дунав“, ул.„Рила“, ул.„Детелина“, ул.„Осоговска“, ул.„Вихрен“, ул.„Преслав“, ул.„Стара Планина“; с. Сандрово - ул.„Райко Даскалов“, ул.„Г.Бенковски“, ул.„Ясна Поляна“, ул.„Дунав“ , ул.„Хр.Ботев“, ул.„Х.Димитър“. Смущенията ще бъдат в рамките на около 10 минути.

Вторник, 17.08.2021 г.:

На 17.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе: ТП „ТКЗС-Средна кула“, ТП „Свинарник Долапите“, ТП „Т-3 Долапите“, ТП „Арнаут дере“, ТП „Дюкер-1“, ТП „Т-5 Басарбово“, ТП „Базова станция Басарбово“, ТП „Дюкер 2“.

На 17.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Тръстеник.

На 17.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе – ж.к. „Чародейка“ бл.210, бл. „Ангел Главчев“, бл. „Транстрой“, ул.„Милин Камък“ № 8, ул.„Воден“ №6“, ул.„Св.Наум“ №2, ул.„Доростол“ №12, ул.„Сан Стефанов“ № 2, ул.„Воден“ № 10, бл. „Първа Пролет“, ул.„Плиска“ № 5; гр. Две Могили - ул.„Цар Иван Асен“, ул.„Юрий Гагарин“, ул.„Христо Г . Данов“, ул.„Оборище“, ул.„Хаджи Димитър“; с. Долна Студена - ул.„Кирил И Методий“, ул.„Митко Палаузов“, ул.„Димчо Дебелянов“, ул.„Хан Аспарух“, ул.„Велико Ангелов“, ул.„Родопи“, ул.„Странджа планина“, ул.„Рила“, ул.„Гриньо Николов“, ул.„Вела Пеева“, ул.„Елин Пелин“; с. Божичен - ул.„Люляк“, ул.„Рила“, ул.„Вихрен“, ул.„Дунав“, ул.„Връх Рожен“, ул.„Осоговска“; с. Сандрово - ул.„Г.Бенковски“, ул.„Дунав“, ул.„Хр.Ботев“, ул.„Х.Димитър“, ул.„В.Левски“, ул.„Ангел Кънчев“, ул.„Райко Даскалов“. Смущенията ще бъдат в рамките на около 10 минути.

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61