Предстоят прекъсвания на електрозахранването в части от Русе и град Мартен

понеделник, 23 август 2021

Вторник, 24.08.2021 г.:

На 24.08.2021 от 08:30 ч. до 17:00 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен: ТП 4, ТП „Помпена станция Оранжерия“, 20 та Помпена станция, Отводнителна помпена станция, ТП 5, ТП „ВП Сръбче“, ТП „Автобаза“, ТП „МИС“, БКТП „Спектър“, „Помпена станция Сръбче 2", МТП „1-ви МАЙ“, УСС Шумен, ТП „Оранжерия“, ТП „ДМВ“, МТП „Минков“, МТП „Лада“, КТП „Румина“, Резервното захранване на БКТП „ОРАНДИ“, МТП „Глобул“, ВТП „Булкам“, БКТП 15, МТП 12 , МТП 10, МТП 11, ТП 2, МТП 13, ТП 1, ТП 7 ТП 8, ТП 9, ТП 6, ТП 14, МТП „Градина“, ТП „Родопа“, ТП „ТКЗС“ и улиците: "Александровска", "Арда", "Балатон", "Бачо Киро", "България 24 Помпа", "Вежен", "Видин", "Витоша", "Генерал Радецки", "Добрич", "Добруджа", "Дунав", "Искър", "Калето", "Любен Каравелов", "Никола Й.Вапцаров", "Панайот Хитов", "Поп Харитон", "Райко Даскалов", "Рига", "Сергей Румянцев&qu ot;, "София", "Тракия", "Червен Иван 4 М-н Транжорна", "Църковна независимост", "Червен Иван", "Черно море", "Шести септември", "Юрий Гагарин", "Александър Невски", "Александър Стамболийски", "Бузлуджа", "България", "Вардар", "Иван Вазов", "Ильо Войвода", "Капитан Петко войвода", "Кирил и Методий", "Оранжерията", "Отец Паисий", "Панайот Волов", "Родопи", "Славянска-втора", "Славянска-първа", "Славянска-трета", "Средна Гора", "Стара п ланина", "Стефан Караджа", "Страхил войвода", "Сърнена гора", "Тулча", "Хаджи Димитър", "Хан Аспарух", "Хан Кубрат ", "Хан Омуртаг", "Хемус", "Хр.Смирненски", "Христо Ботев", "Чавдар войвода", "Шипка", "Ясна Поляна" "Разсадник", "Александър Стамболийски", "Бачо Киро", бл.1, бл. 2, бл. 3, бл. 4, бл. 5; части от улиците :"Бузлуджа", "България", "Георги Бенковски", "Георги Сава Раковски", "Захари Стоянов", "Иван Вазов", "Ильо войвода", "Калето" , "Лозен Планина", "Никола Й.Вапцаров", "Отец Паисий", "Панайот Хитов", "Пирин", "Рила", "Стефан Караджа", "Странджа Планина", "Страхил Войвода", "Чавдар войвода", "Черно море", "Ясна Поляна".

На 24.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе – жк. „Чародейка“ бл.112, 114, бл. „78“, бл. „Еделвайс“, бл. „Вела Благоева“; с. Белцов - ул. „Етър“, ул. „Възраждане“, ул. „Дунав“, ул. „Неделчо Тодоров“, ул. „Ангел Главчев“, ул. „Юрий Гагарин“, ул. „Владимир И. Ленин“, ул. „Малчика“; с. Баниска - ул. „Хан Исперих“, ул. „Александър Стамб олийски“, ул. „Любен Каравелов“, ул. „Камчия“, ул. „Баниски Лом“; с. Ряхово - ул. „Самуил“, ул. „Сергей Румянцев“, ул. „Петко Д. Петков“, ул. „Индже Войвода“, ул. „Кирил И Методий“, ул. „Бачо Киро“, ул. „Ц. Независимост“, ул. „Хан Крум“; с. Щръклево - ул. „Централна“, ул. „Магистрална“, ул. „Стопански двор“, ул. „Александър Стамболийски“, ул. „Петър Киряков“, ул. „Кирил И Методий“, ул. „Изгрев“, ул. „Младост“, ул. „Войводица“, ул. „Захари Стоянов “.Смущенията ще бъдат в рамките на около 30 минути.

Сряда, 25.08.2021 г.:

На 25.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе – жк. „Чародейка“ бл.114, бл.„78“, бл.„80“, бл.„Еделвайс“, бл.„Вела Благоева“, бл. „Солун“, ул. „Солун №45“; с. Белцов - ул. „Дунав“, ул. „Витоша“, ул. „Юрий Гагарин“, ул. „Воден“, ул. „Владимир И.Ленин“, ул. „Малчика“, ул. „Етър“, ул. „Ангел Главчев“, ул. „Еделвайс“, ул. „ Иван Вазов“, ул. „Албена“, ул. „Георги Димитров“, ул. „Отличник“; с. Баниска - ул. „Баниски Лом“, ул. „Пролет“, ул. „Васил Левски“, ул. „Индже Войвода“, ул. „Ангел Кънчев“ ; с. Ряхово - ул. „Хан Крум“, ул. „Бачо Киро“, ул. „Д-Р П.Григоров“, ул. „Струма“, ул. „Хан Омуртаг“, ул. „Ц.Независимост“, ул. „Родопи“, ул. „Простор“; с. Щръклево - ул. „Магистрална“, ул. „Изгрев“, ул. „Есперанто“, ул. „Шести септември“, ул. „Христо Ботев“, ул. „Янтра“, ул. „Шейново“, ул. „Камчия“, ул. „Георги Сава Раковски“, ул. „Асен Златаров“, ул. „1-ви военен блок“. Смущенията ще бъдат в рамките на около 30 минути.

В периода 25.08.2021 - 26.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен, захранените от ТП 5, улиците: „Александровска“,„Вежен“,„Витоша“,„Генерал Радецки“,„Дунав“,„Искър“,„Калето“,„Любен Каравелов“,„Рига“,„Черввен Иван“,„Шести септември“,„Юрий Гагарин“.

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61