Прекъсвания на електрозахранването предстоят в Здравец - север 2 в понеделник

петък, 19 август 2022

От Електроразпределение Север АД съобщават, че:

на 22.08.2022 от 08:30 ч. до 09:00 ч. и от 16:00 ч. до 16:30 ч., поради извършване на оперативни превключвания на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе, улиците: „Проф. Д. Баларев“ № 1, 2, 3; „Потсдам“ № 1, 2, 4, 7, 10, 11; „Търговска“ № 1, 2, 3, 9, 10, 22; „Академик М. Арнаудов“ № 2, 3, 4, 6; „Драва“ № 3, 20; „Иван Ведър“ № 7, 17, 18, 21; бул. „Липник“ № 115, №117; Фирми: Център за специална образователна подкрепа, Митница Русе, „КОЛОРИТ 96“ ООД, „Златен месец“ ЕООД, „Денекс Ком“ ООД, „СТК България“ ЕООД, „Ауто Про България“ ООД, Спортно училище „Майор Атанас Узунов“, „Деливъри Мениджмънт“ ООД; „КАРТЕКС П“ АД, Стоково тържище „Плодекс“ ООД, Професионална гимназия по Транспорт, „Стройкомплект Русе“ ООД; ПГЕЕ „Апостол Арнаудов“, „МЕГА КОМ 98“ ООД; „НИКАР“ ЕООД, „ДИСКО ДИЗАЙН“ ЕООД, „Грийн Проперти Трейдинг“ ЕООД, РКС Русе; „Филипчев и КО“ ООД, „Вендинг Груп“ ООД, „БАЛМЕТ“ ООД, „Русе Техноресурс“ АД; „Търговска банка“ ЕООД, „Топливо“ АД, „Флориян“ ООД, „ИВКОМ“ ЕООД, „ВАРИО“ ЕООД, „Мисти“ ЕООД, „Криста“ ООД, „ПУЛСАР-1“ ЕООД, „ЕЛ“ ЕООД, „Феникс Инвест“ АД, „УНИТРЕИД- БГ“ ООД, „ВАЛДОМ 2001“ ЕООД, „АГРО ТЕХ ИНВЕСТМЪНТ“ ЕООД, „АГРО ХЕЛП БГ“ ЕООД, „Агробиопорт“ ЕООД, „Дяков Ауто“ ЕООД, „Корона ПМП“ ЕООД, „ШУЛЦ 79“ ООД, ЕТ „Брокерска Къща ЛОГОС“, „ТРАНССТРОЙ РУСЕ“ АД, ДП НКЖИ ПОДЕЛЕНИЕ СТ; „БДЖ – Товарни превози ЕООД ПТП Горна Оряховица“; „ЕЛЕКТРА“ ООД; „ЕКСТРАПАК РАДОБ“ ООД.

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61