Прекъсвания на електрозахранването в Ново село, Семерджиево, Ястребово, Тетово и Бъзън

неделя, 28 август 2022

Понеделник, 29.08.2022 г.:

На 29.08.2022 от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 16:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Ново село: ТП „Помпена станция ВиК“, ТП „Водоснабдяване Кравеферма“.

На 29.08.2022 от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 16:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Семерджиево: ТП 1, ТП 2, ТП 3, ТП 4, ТП 5, ТП „Бригадирски лагер“, МТП Ремонтна работилница“, ТП „ТКЗС Родопа“ , ТП „Помпена станция Водоснабдяване“; Обекти: "Кравеферма", Завод за паркет, "Родопа", "Бригадирски Лагер", "Ремонтна Работилница", "Пчелина"; Улиците: "Ал.Стамболийски", "Арда&quo t;, "Баба Тонка", "Безименна", "Боримечка", "Васил Левски", "Ветовско Шосе", "Вихрен", "Георги С.Раковски", "Добруджа", "Доростол", "Д-р Петър Берон", "Дунав", "Ивайло", "Иван Вазов", "Изток", "Искър", "Камчия", "Кирил и Методий", "Липник", "Лом", "Марица", "Мусала", "Новоселско Шосе", "Оборище", "Ограждане", "Отец Паисий", "Петър Берон", "Райко Даскалов", "Сливница", "Стара Планина", "Странджа", "Троян", "Тун� �жа", "Хаджи Димитър", "Хр. Ботев", "Цар Калоян", "Църковна", "Чепеларе", "Червен", "Черно Море", "Шипка", "Юндола", "Янтра", "Ястребовско Шосе“.

На 29.08.2022 от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 16:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Бъзън: ТП 1, ТП 2, ТП 3, ТП 4, ТП 5, ТП 6, ТП „Къмпинг“, ТП „ТКЗС“; Обекти: Къмпинг, Мандра, Летище, местност „Къмпинга“; Улиците: "Ал.Стамболийски", "Ангел Гецов", "Баба Тонка", "Бачо Киро", "Беласица Овце Ферма Беласица", "Братя Миладинови", "Васил Левски", "Витоша", "Вихрен", "Войв одица", "Възраждане", "Възрожденска", "Г.С.Раковски", "Дунав", "Иван Вазов", "Иглика", "Кайнарджа", "Камчия", "Комсомолска", "Л.Каравелов", "Мальовица", "Мара Манева", "Марица", "Места", "Мусала", "Никола Вапцаров", "Никола Симеонов", "Олимпи Панов", "Отец Паисий", "Панайот Волов", "Пирин", "Рила", "Ружа", "Св.Св.Кирил и Методий", "Синчец", "Средна Гора", "Стара Планина", "Тома Робов", "Трети Март", "Филип Тотю", "Хр.Смирненски", "Христо Ботев", "Чавдар Войвода".

На 29.08.2022 от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 16:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Ястребово: ТП 1, ТП 2, МТП 3, МТП „Гара“; Улиците: „Бузлуджа", "Витоша", "Възраждане", "Дунав", "Иван Вазов", "Мургаш", "Пирин", "Плиска", "Рила", "Родопи", "Средна Гора", "Стара Планина", "Христо Смирненски", "Янтра“ ,включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици.

На 29.08.2022 от 08:30 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Семерджиево: ТП 4, улиците: "Вятовско Шосе“, "Искър“, "Камчия“, "Лом“, "Марица“, "Огражден“, "Рила“, "Стара планина“, "Тунджа“, "Църковна“, "Янтра“, "Ястребовско шосе“.

На 29.08.2022 от 08:30 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Тетово: ТП 1, ТП 2, ТП 3, ТП 4, ТП 5, ТП 7, ТП 8, ТП 9, ВТП 10, ВТП 11, ТП „Бетонов възел“, ТП „ДАП“, ТП „Жити“; Обекти: Казан, Клуб, Магазин, Млекопункт, Офис, Ресторант, Спортна Зала, Стопански двор, Стопански сгради, Стол, Община, Тото, Училище, Фризьорски Салон, Ферма, Фурна; Улици: "Абритус", "Александър Стамболийски", "Ангел Кънчев", "Арда&quo t;, "Баба Тонка", "Батак", "Беласица", "Бузлуджа", "Варна", "Васил Левски", "Велико Търново", "Видин", "Вит", "Витоша", "Вихрен", "Генерал Столетов", "Георги Бенковски", "Георги Сава Раковски", "Дунав", "Елин Пелин", "Иван Вазов", "Ильо Войвода", "Индже Войвода", "Йордан Йовков", "Искър", "Камчия", "Ком", "Любен Каравелов", "Люлин", "Мануш Войвода", "Марица", "Момчил Войвода", "Мусала", "Назъм Хъкмет", "Неофит Боз вели", "Огоста", "Огражден", "Опълченска(1/2 От Гео Милев)", "Осогово", "Остър Меч(нова - 92г.)", "Паисий Хилендарски", "Панагюрище", "Панайот Хитов", "Пейо Яворов", "Пирин", "Плиска", "Преслав", "Райна Княгиня", "Рила", "Родопи", "Рожен", "Русе", "Св.Св.Кирил и Методий", "София", "Спартак", "Средна Гора", "Стара Загора", "Стара Планина", "Стефан Караджа", "Странджа", "Страхил Войвода", "Струма", "Тимок", "Тунджа", "Филип Тотю", "Хаджи Димитър", "Хан Аспарух", "Хан Крум", "Хан Кубрат", "Хан Омуртаг", "Христо Ботев", "Цар Асен (Хр.Смирненски)", "Цар Борис(1/2 От Толбухин)", "Цар Иван Асен", "Цар Калоян (1/2 От Гео Милев)", "Цар Освободител (1/2 Толбухин)", "Цар Симеон (Т.Койнов)", "Черковна", "Черни Връх", "Шипка", "Шумен", "Янтра"; включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посо ченoтo населено място и улици..