Прекъсвания в електрозахранването предстоят в Русе в следващите дни

четвъртък, 11 февруари 2021

На 11.02.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе: бул. "3-ти март", фирмите: ЕТ "Атанасов- Атанас Атанасов", ЕТ "Ив Комерс - Иванил Велчев", Агенция пътна инфраструктура - вход КПП Русе, ОДМВР - Русе вход КПП Русе..

На 11.02.2021 от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 16:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе, трафопостове: "Лайка"- Шоурум и сервиз "Опел", "Равнец", "ДЗС Лагера", "Разсадник", "Синчец" - Дом за стари хора Долапите, "Складова база водно стопанство" - Фон СК и А1, "Т 8 Капаклийка", "Теменуга", "Холеман", "Приста", "Латал" - Мегафрукт,"ДИК водно стопанство, "Т 1 - 9 км", "ТКЗС Долапите", "Амтог", "Военно стрелбище", "Марчова нива", "Т 7 Капаклийка", "Т 1 Капаклийка" - Окръжно пътно управление, с. Пиргово, с. Мечка, с. Тръстеник.

На 12.02.2021 от 08:30 ч. до 09:30 ч. и от 16:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе, трафопостове: "Лайка"- Шоурум и сервиз "Опел", "Равнец", "ДЗС Лагера", "Разсадник", "Синчец" - Дом за стари хора Долапите, "Складова база водно стопанство" - Фон СК и А1, "Т 8 Капаклийка", "Теменуга", "Холеман", "Приста", "Латал" - Мегафрукт,"ДИК водно стопанство, Т 1 - 9 км, "ТКЗС Долапите", "Амтог", "Военно стрелбище", "Марчова нива", "Т 7 Капаклийка", "Т 1 Капаклийка" - Окръжно пътно управление, с. Пиргово, с. Мечка, с. Тръстеник.

На 12.02.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе: бул. "3-ти март", фирмите: ЕТ "Атанасов- Атанас Атанасов", ЕТ "Ив Комерс - Иванил Велчев", Агенция пътна инфраструктура - вход КПП Русе, ОДМВР - Русе вход КПП Русе.

Електроразпределение Север АД се извинява на своите клиенти за възникналото неудобство и се надява на разбиране.

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61