Продължава косенето на тревните площи в кварталите „Здравец“, „Възраждане“ и „Тракция“

понеделник, 05 април 2021

Продължава косенето на тревните площи в русенските квартали „Здравец“, „Възраждане“ и „Тракция“.

При добро време на 5 и 6 април бригадите от консорциум „Паркстрой” ДЗЗД ще работят в междублоковите пространства между бул. „Липник“ и улиците „Чипровци“ и „Сребърна“, както и между „Чипровци“, „Околчица“, „Байкал“ и „Захари Стоянов“.

Други работни групи ще косят градините по ул. “Доростол“, между „Алеи Възраждане“ и „Доростол“, и в кв. „Тракция”.

На същите дати по план трябва да бъдат окосени и средните ивици на булевардите „Цар Освободител“ и „Цар Фердинанд“, градините „Оборище“, „Иван Вазов“ и градина „Батенберг“ и зелените площи в района ѝ.

За да се поддържат тревните пространства в Община Русе, служителите на консорциума действат едновременно в шестте района на града, като през изминалата седмица те обхванаха следните места.

Планираните дейности до края на месеца ще откриете тук.