Продължава почистването на улици и тротоари от снега

вторник, 27 февруари 2018

Продължава почистването на улици и тротоари в община Русе с цялата налична техника на снегопочистващите фирми. Кметът Пламен Стоилов разпореди масирано осоляване на улици и тротоари, както и призова водачите на автомобили към внимателно шофиране.

През целия ден в Община Русе постъпват сигнали от граждани, на които се реагира своевременно.

Припомняме, че заради усложнената зимна обстановка, снеговалеж и снегонавявания, със заповед на кмета от днес, учебните занятия са отменени до 1 март, четвъртък, включително, на територията на град Русе и цялата община.

„Благодаря на всички шофьори, които се съобразиха с призива на Общината и вече ползват активно двата подземни паркинга, като паркингът под Доходно здание вече е със запълнен капацитет. Все още има свободни места в паркинга под Арена Русе, както и в зоните за кратковременно паркиране в централната градска част“, заяви г-н Стоилов.