Пропускане до съдържанието на страницата

Програми за профилактика и рехабилитация

Информация за резултатите по изпълнение на Договор за извършване на скрининг, специализирани прегледи и лечение на деца с начална степен на гръбначни изкривявания от 1 до 4 клас за 2020 г.

Информация за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на профилактични медицински прегледи на спортуващи деца и ученици от Община Русе, дейности по медицинско осигуряване в Спортен комплекс „Ялта“, Спортен комплекс „Дунав“ и Спортен комплекс „Локомотив“ през 2020 г.

Информация за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на скрининг, специализирани прегледи и лечение на деца с начална степен на гръбначни изкривявания от 1 до 4 клас за 2019 г.

Информация за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на профилактични медицински прегледи на спортуващи деца и ученици от Община Русе, дейности по медицинско осигуряване в Спортен комплекс „Ялта“, Спортен комплекс „Дунав“ и Спортен комплекс „Локомотив“ за 2019 г.