Програми за профилактика и рехабилитация

Информация за извършване на профилактични медицински прегледи на спортуващи деца и ученици от община Русе, дейности по медицинско осигуряване в СК „Ялта“, СК „Дунав“ и СК „Локомотив“ за 2023 г.

Информационен анализ за извършване на скрининг, специализирани прегледи и лечение на деца с начална степен на гръбначни изкривявания от 1 до 5 клас за 2023 г.

Информационен анализ на данните и резултатите по програма „Да опазим очите на децата" за 2023г.

Информационен анализ на данните и резултатите по програма „Моите зъбки – здрави и бели“" за 2023г.

Информационен анализ на данните и резултатите по изпълнение на Договор №ЗОП-21/18.02.2022 г. за извършване на скрининг, специализирани прегледи и лечение на деца с начална степен на гръбначни изкривявания от 1 до 5 клас за 2022 г.

Информационен анализ на данните за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на профилактични медицински прегледи на спортуващи деца и ученици от Община Русе, дейности по медицинско осигуряване в Спортен комплекс „Ялта“, Спортен комплекс „Дунав“ и Спортен комплекс „Локомотив“ за 2022 г.

Информационен анализ на данните и резултатите по изпълнение на Договор № СОО-2/22.01.2021 г. за извършване на скрининг, специализирани прегледи и лечение на деца с начална степен на гръбначни изкривявания от 1 до 4 клас за 2021 г.

Информационен анализ на данните за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на профилактични медицински прегледи на спортуващи деца и ученици от Община Русе, дейности по медицинско осигуряване в Спортен комплекс „Ялта“, Спортен комплекс „Дунав“ и Спортен комплекс „Локомотив“ за 2021 г.

Информация за резултатите по изпълнение на Договор за извършване на скрининг, специализирани прегледи и лечение на деца с начална степен на гръбначни изкривявания от 1 до 4 клас за 2020 г.

Информация за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на профилактични медицински прегледи на спортуващи деца и ученици от Община Русе, дейности по медицинско осигуряване в Спортен комплекс „Ялта“, Спортен комплекс „Дунав“ и Спортен комплекс „Локомотив“ през 2020 г.

Информация за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на скрининг, специализирани прегледи и лечение на деца с начална степен на гръбначни изкривявания от 1 до 4 клас за 2019 г.

Информация за изпълнени дейности по сключен договор с Община Русе за извършване на профилактични медицински прегледи на спортуващи деца и ученици от Община Русе, дейности по медицинско осигуряване в Спортен комплекс „Ялта“, Спортен комплекс „Дунав“ и Спортен комплекс „Локомотив“ за 2019 г.