понеделник, 03 юли 2017
Днес, в спортна зала „Дунав“ се проведе официалното откриване на Републиканско отборно първенство по тенис на корт до 12 години. Старта на събитието беше даден от зам.-кмета по устройство на територията в Община Русе инж. Димитър Наков. На събитието присъстваха и зам.-кметът по хуманитарни дейности Иван Григоров, г-н Веселин Богданов – директор на ОП „Спортни имоти“, г-жа Катерина Генова – главен секретар на БФТ (Българска федерация по тенис), г-н Огнян Илиев – вицепрезидент на БФТ, г-н Атанас Георгиев – председател на треньорския съвет на БФТ и г-н Пресиян Коев - отговорник развитие към БФТ.
Инж. Наков връчи поздравителен адрес от името на кмета на Община Русе Пламен Стоилов и приветства участниците. „ Убеден съм, че днес вие сте новите бъдещи звезди в тениса на нашата държава, с които ще се гордеем, че сме българи. Именно турнири като този каляват талантите на България и дават възможност за развитие на младото поколение“ сподели инж. Наков.
По време на откриването, беше връчен плакет за кмета Пламен Стоилов в знак на благодарност за подкрепата и цялостния принос за тениса в град Русе.
В състезанието участие взимат момчета и момичета до 12 години от 32 отбора от цяла България. Организатори на събитието са тенис клуб "Приста" и Община Русе.
Инж. Димитър Наков откри 17-тата лятна детска академия на Фондация „Бистра…
понеделник, 03 юли 2017
Награди от Арт фестивал "Сезони" в Бургас за малки певици от Русе
вторник, 04 юли 2017
Последни Новини
20 училища представят възможностите за обучение пред седмокласниците в…
четвъртък, 04 юни 2026
Изложбата „Лятно настроение“ събра над 110 творби на русенски художници
четвъртък, 04 юни 2026
Държавата и Община Русе координират действията си за трафика, инфраструктурата…
четвъртък, 04 юни 2026
Хор „Свети Георги Победоносец“ представя годишния си концерт на 22 юни
четвъртък, 04 юни 2026
Независим експерт ще оценява дърветата по бул. „Съединение“
четвъртък, 04 юни 2026
Русе ще бъде домакин на информационен форум за здраве и качество на живот
четвъртък, 04 юни 2026
Ива Чавдарова предава ръководството на „Мартенски музикални дни“ на маестро…
четвъртък, 04 юни 2026
„Златната гъдулка" събира на 6 и 7 юни над 800 изпълнители от България…
сряда, 03 юни 2026