Проведе се традиционният коледен концерт на Общинския младежки дом

сряда, 21 декември 2022

На 20 декември в Голямата зала на Доходното здание бе представена празничната програма на сценичните състави към Общинския младежки дом.

В коледната програма участваха „Свети Георги Победоносец“ с диригент Мина Влайкова и пианист Божена Иванова, Мажоретен състав „Екстрийм“ с ръководители Вероника Миланова и Петя Бонева, Студио за поп и джаз пеене „Икономов“ с ръководител Вили Икономов, Модерен балет „Импулс“ с ръководители Петя Бонева и Вероника Миланова, клуб по бойни изкуства „УШУ“ с ръководители Мария Неделчева и Искра Бонева, Театрално студио „Маска“ и Фолклорно Танцово студио „Зора“ с ръководители Магърдич Астхигян и Ренета Стефанова. Клуб „Младежки парламент“ се включи с организиране на благородната кауза в помощ на малката Ради, която се нуждае от лечение. Заместник–кметът на Русе Магдалина Илиева поздрави директора на ОМД Красимира Николаева за прекрасните изпълнения на съставите и предстоящите празнични дни.