Районният кооперативен съюз - Русе с почетна грамота за успешно развиваща се стопанска дейност

сряда, 28 декември 2016

Днес председателят на Районен кооперативен съюз гр. Русе г-жа Пенка Пеева представи на кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов почетната грамота, която РКС получи за кооперативен съюз с най-успешно и устойчиво развиваща се стопанска дейност през 2016-а година.

„Радвам се да споделя с Вас наградата, с която бяхме отличени в национален мащаб. Благодаря от името на целия ми екип и вярвам, че доброто ни съдействие с администрацията на Община Русе ще продължи“, заяви г-жа Пеева. Тя добави още, че от 6 800 член-кооператори, повече от половината са жители на населени места на територията на община Русе, предимно млади хора, които работят в съюза. В основната си дейност област Русе изпреварва големи областни градове като София, Бургас и Варна.

От своя страна кметът Пламен Стоилов заяви, че винаги е подкрепял дейността на Районния кооперативен съюз и това партньорство ще продължи и занапред.