Реализация на инвестиционно намерение „Прeустройство и рeмонт в Общежитие за средношколци”

вторник, 28 януари 2014

ОБЯВА

В изпълнение на чл.4 от „Наредба за условията и реда за извършване на оценка на въздействието върху околната среда”

ОБЩИНА РУСЕ

Уведомява обществеността, че има инвестиционно намерение да извърши:  „Прeустройство и рeмонт в Общежитие за средношколци”, бул.“Липник”117 гр.Русе, източна промишлена зона, ПИ с идентификатор 63427.8.187.1
Обектът се намира на територията на гр. Русе на адрес: гр. Русе, бул. „Липник” №117, източна промишлена зона ПИ с идентификатор 63427.8.187.1,  собственост на Община Русе.
Проектът предвижда:
Инвестиционния проект предвижда разширяване на предверието на всяка от стаите и демонтаж на съществуващите вградени гардероби. Изграждането на санитарен възел към всяка стая се състои в:

• изграждане на нови водопроводна и канализационна инсталаци
  • преграждане на помещението с щендерни стени и облицовка с фаянс
  • полагане на теракот по подове
  • оборудване със санитарни прибори и всички съпътстващи строително монтажни дейности за привеждането им във вид годен за експлоатация
  • на първи етаж се предвижда подмяна на дървената дограма с ПВЦ.

Писмени мнения и становища може да се подават в сградата на Община Русе намираща се на ул.”Олимпи Панов” №6 или в сградата на РИОСВ - гр. Русе на бул. „Придунавски” №20.