сряда, 08 ноември 2017
Президентът Росен Плевнелиев /2012-2017/ изнесе лекция, посветена на лидерството снощи в Русе. Събитието беше организирано от Американския университет в България. По рано през деня г-н Плевнелиев се срещна със зам.-кмета по европейско развитие д-р Страхил Карапчански, който му представи проектите, които се реализират от общинска администрация. Преди срещата си с ученици, студенти и преподаватели, Плевнелиев отдели време и за кратка разходка в центъра на града. Той сподели, че остава голям приятел на Русе, вижда прогреса и се радва за бързите темпове на развитие на града.
Лекцията на г-н Плевнелиев беше посветена на бъдещето на лидерството в контекста на глобализацията, миграцията и дигиталното общество. Той представи ключови фактори за изграждането на лидера в днешно време, очерта търсените качества и умения, както и типа модерно образование, което може да подсигури развитието им.
В края на събитието от името на кмета Пламен Стоилов, зам.-кметът д-р Страхил Карапчански подари на Плевнелиев картина с изглед от Дунав край Русе.
Ден на отворените врати по проект „Интегриран подход на Община Русе за…
сряда, 08 ноември 2017
Приключи втората година от управленския мандат 2015-2019 на кмета Пламен…
четвъртък, 09 ноември 2017
Последни Новини
Кметът Милков посрещна 8-кратния европейски шампион по бокс Радослав Росенов
понеделник, 12 януари 2026
Младежи ще управляват виртуално България от Русе
понеделник, 12 януари 2026
Община Русе мобилизира екипи срещу обледеняването на улици и тротоари
понеделник, 12 януари 2026
Социалните услуги в Русе функционират нормално въпреки зимната обстановка
неделя, 11 януари 2026
Община Русе обяви 12 януари за неучебен ден, всички общински паркинги…
неделя, 11 януари 2026
Продължава работата на снегопочистващите фирми по поддържане на проходимостта…
неделя, 11 януари 2026
Арменската общност в Русе отпразнува Рождество и Богоявление с тържествен…
събота, 10 януари 2026
Очаквани валежи и силен вятър в община Русе през късните часове на деня…
събота, 10 януари 2026