Русе ще бъде домакин на работно посещение относно актуалните въпроси при реализирането на европейски проекти в областта

четвъртък, 11 октомври 2018

Комисията по европейски въпроси и контрол на европейските фондове ще проведе работно посещение в гр. Русе в периода 14 – 15 октомври 2018 г.

В програмата е предвидено на 14.10.2018 г. (неделя) от 16.30 ч. в Зала 1 на Областна администрация Русе провеждането на работна среща с бенефициентите по програмите, съфинансирани със средства от Европейския съюз на територията на региона относно актуалните въпроси, свързани с усвояването на европейски средства.

На 15.10.2018 г. (понеделник) от 10.00 ч. отново в Зала 1 на Областната управа ще бъде даден брифинг за представителите на медиите, като преди това се предвижда и среща с кмета на община Русе г-н Пламен Стоилов.

Визитата ще бъде водена от председателя на Комисията г-н Кристиан Вигенин и неговите заместници г-жа Ивелина Василева и г-н Петър Петров.

Инициативата се осъществява от Комисията по европейски въпроси и контрол на европейските фондове в партньорство с Областна администрация Русе и Община Русе.