Руслан Мъйнов и Дивна пеят благотворително за Ради

четвъртък, 18 септември 2014

Благотворителен концерт за набирането на средства за лечението на 10-годишния Ради от Велико Търново ще се проведе в Пленарна зала на Община Русе на 20 септември (събота) от 18:00 часа. На сцената, за да подкрепят благородната кауза, ще излязат Руслан Мъйнов, Дивна, Тереза Тодорова, Симеон Йорданов, Николай Рачев, Ирена Йорданова, Модерен балет "FREEDOM", Ивета Иванова, Янислав Куцаров, Мариана и Диян /дует/, ФТС "Зора", Марио Йорданов, Пресияна Димитрова, Мирела Димитрова, и още много други. Организатори са  младежи от нашия град, като Община Русе безвъзмездно им предоставя залата за концерта. Той ще е с продължителност 2 часа, а цената на билета е 3 лева.

Ради страда от мускулна дистрофия, а за лечението му са нужни още 13 000 евро. До момента момчето е преминало два курса на лечение в Израел. Нужно е да премине още един, последен курс. Болното дете е трябвало да замине за  последния етап от лечението си  още през месец юли, но   поради недостатъчното средства това не се случва.

Билети се закупуват на място или на тел.: 0886201901, както и фейсбук: https://www.facebook.com/martin.iliev.35,
В залата ще има поставени и кутии за дарения.