С две първи награди и трофей се завърнаха солисти на Вокално студио за поп и джаз „Икономов”

понеделник, 08 април 2019

На 6 април 2019 г., в Букурещ се проведе поредното издание на фестивала „Music, my love". Негов директор е популярният румънски композитор и изпълнител Виорела Филип. Във възрастовата група от 10 до 12 годишна възраст Стефания Горнячка се представи в трите фестивални направления – поп интернационал, румънски поп и етно стил. И в трите направления, възпитаничката на Вили Икономов, Стефания се представя отлично, за което журито й присъжда най-високото отличие в нейната възрастова група - трофей. Във възрастовата група на 13-годишните, друга ученичка на маестро Икономов – Десислава Василева, печели две първи места за представянето й в направление поп интернационал и в румънки поп.