С рок концерт завърши празникът на Русе

петък, 07 май 2021

Вълнуващ рок концерт на русенски групи закри серията от събития по случай Празника на града 6 май.

Той започна с музикантите от Slipstream, които дебютираха на сцената на Ruse Summer Festival миналата година. Наред с парчетата на AC/DC, Twisted Sister и Guns‘n‘Roses те изпълниха и златния хит на Щурците – „Вкусът на времето“. M.I.G.21 свириха части от репертоара на Primal Fear, Helloween, Avantasia, Billy Idol и Iron Maiden, а PlayUphoria представиха и свое авторско парче. Гвоздеят на програмата бяха метъл машините от Explicit. Те оживиха публиката със своите авторски песни и грандиозно шоу.

Организатори на събитието бяха Иво Минчев и Емил Кехайов от Парти Груп Ентъртейнмънт. Те изказват своята благодарност към Община Русе за гласуваното доверие, към участниците за прекрасното представяне и към русенска публика за щедрата подкрепа.