Съобщение във връзка с провеждането на жребий за Коледен базар 2024

четвъртък, 24 октомври 2024

Във връзка с т.4 от Заповед №РД-01-2881/30.09.2024 г. на кмета на Община Русе, относно организацията на „Коледен базар 2024“, информираме всички заявили желание за участие в същия, че поради големия брой на подадени заявления, провеждането на жребия ще се проведе на 30.10.2024 г. (сряда) от 10:00 часа в зала „Свети Георги“, ет. 6, пл. „Свобода“ №6, гр. Русе.

Напомняме, че лицата подали документи за участие следва да присъстват лично или да бъдат представлявани чрез упълномощено от тях лице – като упълномощеното лице представя копие на нотариално заверено пълномощно (представя се оригиналът за сверка). Неявяването на лице – лично или чрез пълномощник при провеждането на жребия, ще се счита за отказ от участие и съответно лицето няма да бъде допуснато до участие.