Съобщение за нарушено водоподаване в части от Русе

вторник, 23 ноември 2021

Поради реконструкция на водопровод от "Водоснабдяване и канализация" ООД - Русе в кв. „Средна кула“, гр. Русе, на 24.11.2021 г. от 8:30 до 16:30 ч. ще бъде нарушено нормалното водоподаване на абонатите:

по ул. „Зора“ – от кръстовището с ул. „Слав“ до ул. „Зора“ № 19;

по ул. „Слав“ – от ул. „Морава“ до ул. „Зора“;

по ул. „Велчова завера“ – от ул. „Зора“ до ул. „Морава“;

по ул. „Цанко Дюстабанов“ – от ул. „Зора“ до ул. „Морава“;

по ул. „Морава“, ул. „Китен“;

по ул. „Елисавета Багряна“ – от ул. „Елисавета Багряна“ № 1 до ул. „Китен“;

асфалтова база, бензиностанция и фирма „Теодосита“.

Поради подвързване на сградно водопроводно отклонение от "Водоснабдяване и канализация" ООД - Русе за ПГ по туризъм „Иван П. Павлов“ в гр. Русе на 24.11.2021 г. от 8:00 до 17:00 ч. ще бъде нарушено нормалното водоподаванепо бул. „Липник“ в участъка от спортна зала „ОЗК Арена Русе“ до бензиностанция „Еко“, като ще бъдат засегнати следните абонати: бензиностанция „Еко“, ПГ по туризъм и потребители по бул. „Липник“.

Поради подмяна на амортизиран участък от "Водоснабдяване и канализация" ООД - Русе от главен водопровод, захранващ кв. „Здравец - изток“, както и високите части на кв. „Родина -1“, „Родина - 2“, „Родина - 3“,  „Родина - 4“, ул. „Шести септември“, ул. „Борисова“, ул. „Николаевска,“ бул. „Мидия-Енос“ и ул. „Братя Миладинови“ в гр. Русе, на 25.11.2021 г. от 8:30 до 16:30 ч. ще бъде нарушено нормалното водоподаване на потребителите в горепосочените квартали и по високите етажи в сградите на посочените улици. Възможно е прекъсване на водоподаването и в ниските части на кв. „Дружба - 1“ и кв. „Дружба - 2“.