Съобщение за предстоящо нарушаване на водоподаването в части от Русе

вторник, 16 август 2022

На 18.08.2022 г., четвъртък, поради подвързване на новоизграден водопровод по ул. „Рига“ в гр. Русе ще бъде нарушено нормалното водоподаване на абонатите в следните жилищни блокове: „Асен“, „Петър“, „Калоян“, „Ангел войвода“, „Ильо войвода“, „Прага“, „Москва“, „Варшава“, „София“, „Пеликан“, „Гларус“, „Жерав“, „Лебед“, „Феникс“, „Ивайло“, „Калина“, „Гергана“, „Нягол“, „Ния“, „Камен“, „Цена“, „Албена“, „Кремена“, „Боряна“, „Енергетик I“, „Енергетик II“ и „Мура“.

На същата дата - 18 август, поради реконструкция на ВиК мрежи в ЦГЧ, гр. Русе, по ул. „Кирил Старцев“ при кръстовището с улица „Духовно Възраждане“ и „Княжевска“, от 12:00 до 17:00 ч., ще бъде нарушено нормалното водоподаване на потребителите по ул.“ Кирил Старцев“ в отсечката от ул. „Княжеска“ до ул. „Духовно Възраждане“.