Съобщение за предстоящо нарушаване на водоподаването в части от Русе на 23 януари

петък, 20 януари 2023

На 23.01.2023 г. от 8:00 до 17:00 ч. във връзка с извършване на дейности по проект „Изграждане на ВиК инфраструктура на обособената територия, обслужвана от „ВиК“ ООД − Русе“ и поради изграждане на водопроводни връзки по ул. „Петрохан“ и ул. „Згориград“ в гр. Русе ще бъде нарушено нормалното водоподаване на абонати в кв. „Здравец“ и кв. „Здравец – Изток“.

На 23.01.2023 г. от 8:30 до 17:00 ч. поради изграждане на главни връзки и присъединяване на абонати към новоизграден водопровод по ул. „Войводова“ в гр. Русе ще бъде нарушено нормалното водоподаване на потребителите по ул. „Войводова“ в участъка от ул. „Хан Омуртаг“ до ул. „Ильо войвода“ и по ул. „Хан Омуртаг“ в участъка от ул. „Боримечка“ до ул. „В. Петлешков“.

На 23.01.2023 г. от 8:00 до 17:00 ч. поради подвързване на нов главен водопроводен клон в гр. Русе ще бъде нарушено нормалното водоподаване на абонатите по бул. „България“ в участъка от фирма „Оргахим“ до пътен възел Николово.