четвъртък, 11 декември 2008
Днес кметът на Община Русе инж. Божидар Йотов прие новия посланик на Индонезия у нас Иммануел Роберт Инкириванг, придружаван от съпругата си и втория секретар по политическите въпроси г-н Джарот Путро. Индонезийският дипломат обсъди с кмета сътрудничеството в областта на икономиката, земеделието, образованието, културата и военната отбрана. „Моята основна задача е да се опитам да сближа България и Индонезия колкото се може повече” - сподели Инкириванг. Беше договорено дипломатът и неговото семейство да посетят международния фестивал Мартенски музикални дни. Разисквана бе възможността около празника на Русе - 6 май, да се проведе и Ден на Индонезия. На русенци ще бъдат поднесени индонезийски традиционни ястия и стоки.ИЗЛЕЗЕ ОТ ПЕЧАТ НОВИЯТ ПЪТЕВОДИТЕЛ ПО РУСЕНСКИ ТУРИСТИЧЕСКИ МАРШРУТИ
четвъртък, 11 декември 2008
ДЕЦАТА ОТ ДОМОВЕТЕ ЗА СИРАЦИ ЩЕ СЕ ПЪРЗАЛЯТ БЕЗПЛАТНО НА ЛЕДЕНАТА ПЪРЗАЛКА…
петък, 12 декември 2008
Последни Новини
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026
Общинското училище за родители събира експерти и семейства в Русе на 30…
четвъртък, 25 юни 2026