четвъртък, 26 февруари 2015
Днес, преди да започне обсъждането на дневния ред на сесията на Общински съвет, в зала „Свети Георги“ се излъчи новият имиджов клип за град Русе.
Припомняме, че премиерата на видеоклипа беше на 24 февруари. Тя предизвика огромен обществен интерес и само за едно денонощие отбеляза забележителните над 100 000 преглеждания. За броени часове клипът се разпространи – беше споделян, коментиран и гледан, а русенци в чужбина успяха да се докоснат отново до своя роден град чрез наземните и въздушни кадри.
Клипът е достъпен за всеки, който би желал да си го изтегли или просто да го гледа в Youtube, Facebook или в сайта на Общината. Освен българска версия на новия имиджов клип за Русе е направена и английска с цел и англоговорящите да имат възможност да се запознаят с града.
Видеото ще направи своя работен дебют пред хиляди представители на туроператорския бранш на най-голямото туристическо изложение в Европа – ITB Берлин, което ще се проведе в началото на месец март.
Започна поетапно пролетното почистване на Русе
сряда, 25 февруари 2015
В Деня на Освобождението отваря врати музеят на Баба Тонка
петък, 27 февруари 2015
Последни Новини
20 училища представят възможностите за обучение пред седмокласниците в…
четвъртък, 04 юни 2026
Изложбата „Лятно настроение“ събра над 110 творби на русенски художници
четвъртък, 04 юни 2026
Държавата и Община Русе координират действията си за трафика, инфраструктурата…
четвъртък, 04 юни 2026
Хор „Свети Георги Победоносец“ представя годишния си концерт на 22 юни
четвъртък, 04 юни 2026
Независим експерт ще оценява дърветата по бул. „Съединение“
четвъртък, 04 юни 2026
Русе ще бъде домакин на информационен форум за здраве и качество на живот
четвъртък, 04 юни 2026
Ива Чавдарова предава ръководството на „Мартенски музикални дни“ на маестро…
четвъртък, 04 юни 2026
„Златната гъдулка" събира на 6 и 7 юни над 800 изпълнители от България…
сряда, 03 юни 2026