Служителите на ОП "Комунални дейности" подпомогнаха кампанията за пострадалите от земетресенията в Турция и Сирия

вторник, 14 февруари 2023

Служители на общинско предприятие "Комунални дейности" събраха лични средства, за да подкрепят пострадалите от земетресенията в Турция и Сирия.
Във връзка с тежките събития те доброволно се включиха в националната инициатива, организирана от Българския червен кръст, а събраната сума бе преведена по дарителската сметка:
IBAN: BG64UNCR76301078660913
За пострадалите от земетресението в Турция и Сирия
Можете да подкрепите кампанията на БЧК и с SMS на стойност 1 лв. на кратък номер 1466 към всички мобилни оператори.
БЧК Русе провежда и кампания за събиране на нови зимни детски, дамски и мъжки дрехи и обувки, спално бельо, топли завивки и хигиенни материали. Те се приемат в офиса на БЧК в Русе на ул. “Плиска” № 2 всеки ден от 9:30 до 17:30 часа. След достигане на определени количества ще бъдат транспортирани от Русе до централата на БЧК, а оттам до засегнатите от земетресението райони.