петък, 24 юни 2016
Днес, кметът Пламен Стоилов прие в кабинета си г-н Кристоф Лейнхардс от Германия, който е член на борда на директорите на TOCICO - неправителствена организация, която консултира по Теория на ограниченията.
Г-н Лейнхардс е в Русе по покана на Мартин Йорданов - изпълнителен директор на "Ричмарт", който го придружаваше на срещата при кмета заедно с Деан Манев - търговски директор на "Ричмарт".
Идеята на г-н Йорданов е в Русе да бъде организирана Академия, която да помага на бизнеса. По този повод в Русе ще бъдат поканени редица консултанти, направили успешни практики във фирми като Мазда, Хитачи, Боинг и др. Организацията консултира различни правителства, сред които и японското.
Кметът Стоилов приветства инициативата и заяви, че Община Русе винаги е готова да съдейства на бизнеса и да го подкрепя.
Грандиозен годишен концерт изнесоха балерините от „Импулс”
петък, 24 юни 2016
Последни Новини
Русе отдаде почит към подвига на Стефан Караджа
четвъртък, 30 юли 2026
„Академия за родители“ към Община Русе събра бъдещи и настоящи родители…
четвъртък, 30 юли 2026
Започва набирането на предложения за проекта на бюджет на Община Русе…
четвъртък, 30 юли 2026
Национален фонд „Култура“ обявява отварянето на програма „Дебюти“ 2026…
четвъртък, 30 юли 2026
Община Русе представи резултатите от проект в рамките на инициативата…
четвъртък, 30 юли 2026
Проект на Сдружение „Модерен свят“ съхранява църковното наследство на…
сряда, 29 юли 2026
Русе става сцена на създаването на най-голямата българска рокля
вторник, 28 юли 2026
Община Русе се включва в националната кампания за популяризиране на приложението…
вторник, 28 юли 2026