петък, 12 декември 2008
На 15.12.2008 г. /понеделник/ от 13.00 часа във Второ детско отделение на МБАЛ-Русе INNER WEEL клуб - Русе и Ротари клуб – Русе ще представят новоизградения детски кът в отделението. Средствата за новата придобивка бяха набавени чрез акцията „Жълти стотинки”, чийто патрон е кметът на Русе Божидар Йотов.ДЕЦАТА ОТ ДОМОВЕТЕ ЗА СИРАЦИ ЩЕ СЕ ПЪРЗАЛЯТ БЕЗПЛАТНО НА ЛЕДЕНАТА ПЪРЗАЛКА…
петък, 12 декември 2008
„ЕКОБУЛПАК” ОТНОВО ДАРЯВА ТЕТРАДКИ НА УЧЕНИЦИТЕ
петък, 12 декември 2008
Последни Новини
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026
Общинското училище за родители събира експерти и семейства в Русе на 30…
четвъртък, 25 юни 2026