Водният цикъл временно заема част от бул. „Цар Фердинанд“

понеделник, 20 март 2023

Община Русе информира водачите на МПС и жителите на Русе, че във връзка с изпълнението на проекта на ВиК: „Реконструкция на ВиК мрежи в гр. Русе, Етап I – Реконструкция на канализационни и прилежащи водопроводи“ до 10 април включително се заема дясна пътна лента на южното платно на бул. „Цар Фердинанд“ в участъка от кръстовището с ул. „Райко Даскалов“ (след повдигнатата пешеходна пътека) до кръстовището с ул. „Александровска“.

Движението на МПС и линиите от обществения масов транспорт ще се осъществява в свободните пътни ленти със заобикаляне на препятствието.

Призовават се шофьорите да спазват стриктно временната организация на движение и поставените пътни знаци и табели.

Община Русе приканва собствениците на МПС, паркирани в споменатия участък, да ги преместят извън него, за да бъде избегнато принудителното им репатриране.