петък, 10 април 2020
Във връзка с изпълнението на обект: „Рехабилитация на бул. „Липник“ от кръговото кръстовище при бул. „Цар Освободител“ до кръговото кръстовище при КАТ, гр. Русе“ от 14.04.2020 г. до 05.05.2020 г. се затваря за движение на превозни средства южното платно на булевард „Липник“ в участъка от ул. „Иван Ведър“ до кръговото кръстовище при пътен възел Николово.
Движението на автомобили в участъка ще се осъществява двупосочно по северното платно, а в маршрутите на обществения транспорт няма промяна.
Временна организация по безопасност на движението от 14.04.2020 г. се въвежда и по южното платно на булевард „Липник“ в участъка от кръговото кръстовище с бул. „Цар Освободител“ до кръстовището с ул. „Дебър“ без спиране на движението.
Умоляват се водачите на МПС да преминават с повишено внимание и да спазват стриктно поставената вертикална сигнализация.
Повече от 11 хиляди русенци празнуват имен ден на Цветница
петък, 10 април 2020
Нова заповед облекчава пътуването до земеделските имоти
събота, 11 април 2020
Последни Новини
Изявени творци, преподаватели и културни дейци бяха отличени с Награда…
четвъртък, 21 май 2026
„Русчуклийче“ накара света да танцува право хоро
четвъртък, 21 май 2026
Бизнесът и местната власт в Русе с обща визия за инвестиции, дигитализация…
четвъртък, 21 май 2026
Седем русенски педагози бяха наградени с почетното отличие на МОН „Неофит…
четвъртък, 21 май 2026
Профилактичната програма „Да опазим очите на децата“ обхвана 730 деца…
четвъртък, 21 май 2026
Над 200 детски творби от страната и чужбина участваха в конкурса „Вяра…
сряда, 20 май 2026
С богата програма Русе ще чества Деня на светите братя Кирил и Методий
сряда, 20 май 2026
ФТТ „Найден Киров“ с благотворителен концерт на 18 юни
сряда, 20 май 2026