събота, 12 октомври 2013
Кметът Пламен Стоилов откри днес XII-я традиционен турнир по джудо "Дунавска купа". Надпреварата се провежда в зала „Дунав” под егидата на кмета.
„Вярвам, че сред Вас са бъдещите балкански, европейски и световни шампиони на България”, каза г-н Стоилов и пожела успех на участниците.
Организатор на спортното събитие е СК „Локомотив“ - Русе. Близо 80 състезатели от Силистра, Свищов, Козлудуй, Сливен и Русе мерят сили на тепиха в дунавския град.
Турнирът е сред най-старите, които се провеждат в нашия град.Началото му е поставено през 1982г. и след няколко прекъсвания става ежегоден.
22 бездомни кучета от Русе са намерили стопани в чужбина
петък, 11 октомври 2013
Над 350 педиатри на конференция в Русе
събота, 12 октомври 2013
Последни Новини
„Водни битки – Лято 2026" превзеха крайбрежието на Русе
събота, 27 юни 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 26 юни 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 26 юни 2026
Изложба под открито небе и концерт очакват русенци на 28 юни на кея
четвъртък, 25 юни 2026
Общинското училище за родители събира експерти и семейства в Русе на 30…
четвъртък, 25 юни 2026