Ясни са победителите в състезанието за най-много изминати крачки

понеделник, 26 септември 2022

Ясни за победителите в състезанието за най-много изминати крачки "Движи се пеша".

То се организира от Община Русе по повод Европейската седмица на мобилността. Комисията отличи трима участници с най–голям брой изминати крачки, като на първо място се класира Лилия Георгиева със 159 237, на второ място е Мирослава Цветкова – 141 478 и на трето място - Гено Митев - 133 805. Победителите, както и всички участници в състезанието, ще получат атрактивни награди. о

Официалното награждаване ще се състои на 27 септември (вторник) от 14 ч. в сградата на Община Русе, етаж 3, в кабинета на зам.-кмета Димитър Недев.

Участниците, които няма да успеят да присъстват на официалното връчване, могат да получат наградата си след уточняване на мястото на тел. 082/ 826 445 всеки работен ден от 08:30 до 17 ч.