За поредна година Община Русе зарадва децата - потребители на социални услуги с коледно тържество

вторник, 19 декември 2017

Тази вечер, в Пленарна зала,  за втора поредна година се проведе Коледно-новогодишно тържество за децата, потребители на социални услуги, организирано от Община Русе. На събитието присъстваха зам.-кметът по хуманитарни дейности в Община Русе Иван Григоров, директорът на дирекция „Здравни и социални дейности“ в Община Русе Мариела Личева, Росен Моллов – представител на Агенцията за закрила на детето и Евгения Братоева – асистент специалност „Социални дейности“ към РУ „Ангел Кънчев“.

В приветствените си думи, г-н Григоров пожела на всички деца и техните семейства здраве и щастие през следващата година, както и весели и топли коледни и новогодишни празници.

За празничното настроение се погрижиха деца от Общински детски център за култура и изкуство, Общински младежки дом, НУИ „Проф. Веселин Стоянов“, както и студенти, членове на Клуба на социалния работник. В края на тържеството всички деца получиха коледни подаръци, лично връчени от белобрадия старец.