Зам.-кметът Наталия Кръстева поздрави участниците в дунавски маратон „Приста рън“ 2019

неделя, 17 март 2019

Днес се състоя откриването на Дунавски маратон „Приста рън“, организирано от спортен клуб „Компас Крос“ – Русе. На събитието присъства заместник-кметът по комунални дейности в Община Русе г-жа Наталия Кръстева, която приветства всички участници и гости на събитието от името на кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов и им пожела да поддържат духа на спорта, да са все така инициативни и борбени и връчи поздравителен адрес на председателя на спортен клуб „Компас крос“ Валентин Каменаров. След това тя награди всички завършили участници от маратона с медали, както и с рекламни сувенири.

Участие в маратона взеха 177 състезатели от 21 града в страната, както и 8 бегача от Букурещ. Състезателите участваха в четири различни дестинации – около магазин „Метро“, Западен парк и един старт от с. Мечка.

Събитието се осъществява с подкрепата на Община Русеи различни русенски фирми.