Заместник-кметът инж. Димитър Наков поздрави организаторите на AUTOMANIA 2017

неделя, 09 юли 2017

Зам.-кметът Димитър Наков поздрави днес организаторите на Международния тунинг фестивал „AUTOMANIA 2017“, който се проведе през уикенда на Полигон ДЗС.

„No Borders Bulgaria“ организира за пръв път в България събитието AUTOMANIA 2017, което събра над 5000 русенци и гости на града от различни градове на България, Румъния и Гърция. Публиката беше свидетел на дрифт шоута, изложби на автомобили, както и Парти с DJ-и от България и Румъния, огнено шоу и артисти на кокили.

Близо 150 състезатели и любители показаха своите автомобили в разделите с тунинг, stance, rat , Lowrider и др.

Присъстващите се снимаха с едни от най-известните звезди в България, сред които и европейски шампиони по дрифт. Организаторите и зам.-кметът Наков коментираха, че подобни събития са истинското място за любителите на подобно шоу да се изявят, а не по улиците на града. От „No Borders Bulgaria“ имат амбиция начинанието да се превърне в традиция и следващото издание догодина да е още по-мащабно.