Земеделските производители могат да проверят дали заявените от тях площи попадат в допуснатия за подпомагане слой „Площи в добро земеделско състояние“

вторник, 23 декември 2014

Във връзка с получена информация от Областна дирекция на Държавен фонд „Земеделие“ Ви уведомявам, че земеделските производители могат да проверят дали заявените от тях площи попадат в допуснатия за подпомагане слой „Площи в добро земеделско състояние“ за 2014 г. В срок до 12.01.2015 г., при несъгласие с посочените данни, кандидатите могат да подадат възражения до министъра на земеделието и храните. Образци на жалбите се генерират автоматично от Системата за индивидуални справки на ДФ „Земеделие“. Попълнените документи ще се приемат в областните дирекции „Земеделие“.

Справките се извършват на официалната интернет страница на ДФ „Земеделие“ – www.dfz.bg в раздел „Система за индивидуална справка по директни плащания“.