12 050 лв. бяха събрани на благотворително автошоу за малката Белослава

понеделник, 30 август 2021

Екипът на благотворителната кампания „Живот за Белослава“ организира атрактивно автошоу, на което бяха събрани 12 050 лв. за лечението на 3-годишното дете от Русе.

На рождения ден на Белослава доброволците организираха грандиозно събитие за любителите на високите скорости. То се проведе на полигона на ДЗС в Русе, където освен дрифт състезания, имаше още изложение на тунинговани автомобили, стреляне с airsoft оръжия и вкусна храна.  Желаещите да помогнат на каузата можеха да закупят и артикули от благотворителния базар.

Вчера малката Белослава навърши 3 години. Тя страда от мозъчни усложнения след преживян сърдечен арест поради усложнения от COVID-инфекция. Лечението ѝ се извършва в болница в Турция, като е необходим поне 6-месечен престой, но семейството не успява да се справи с разходите.

Желаещите да помогнат могат да го направят чрез превод по дарителската сметка

IBAN: BG 85 FINV 9150 1317 5575 50

ВIC: FINVBGSF

за Белослава Бисерова Бориславова

или paypal: @Bborislawow

Екипът на „Живот за Белослава“ е създал и благотворителен базар, който може да разгледате тук.