Предстоящи прекъсвания на електрозахранването в населени места от община Русе

понеделник, 30 август 2021

Вторник, 31.08.2021 г.:

На 31.08.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, са възможни смущения на електрозахранването в района на: гр. Русе – жк. „Чародейка“ бл.212, бл. „Марица“, бл. „Тича“, бл. „Силистра“, бл. „Комаров“, ул. „Петрохан“№ 43, 100, ул. „Муткурова“ №37, ул. „Дойран“ №15, 17, ул. „Хан Аспарух“ №31-35, бл. „Марс“, ул. „Алея Възраждане“ №74, бл. „Сълза“, бл. „Любица“; с. Босилковци - ул. „Яне Сандански“, ул. „Райн а Княгиня“, ул. „Георги Икономов“, ул. „Александър Стамболийски“, ул. „Янтра“, ул. „Марица“, ул. „Арда“, ул. „Росица“, ул. „Княз Борис I“, ул. „Дунав“ ; с. Баниска - ул. „Мусала“, ул. „Вихрен“, ул. „Люлин“. Смущенията на електрозахранването ще бъдат в рамките на около 30 минути.

Сряда, 01.09.2021 г.:

На 01.09.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе: бул. "Тутракан" № 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, 36, 48; Тец-Изток; бул. "България" №133; фирми: "Титиз" ООД, "Лео Газ" ЕООД, "ЕМУ Русе" ЕООД, "Конекс" ЕООД, "Тримих" ООД, ЕТ "Петър Петров - Марисан", "Пиролиза БГ" ЕЕД, "Товерс" ЕООД, "Ади Комерс" ЕООД, "Ескалера 05" ЕООД, "Биохим" ЕООД, "Атанасов и Ко" ООД, "Енергомонтаж-Р" АД, &q uot;Контролтест" ЕООД, "Промишлени Вентилации" ООД, "Монтаж Строителни конструкции" АД, "Монтажи" ЕАД,"Енергомонтаж-РР" АД, "Бозмов" ЕООД, ЕТ "Крез-Илия Цветанов", "Саксо" ООД, "Престиж Мебел" ЕООД, "Еуратек Финанс" АД, "Интертрейд" АД, "Цеко" ООД, "РДК-Регионална дистрибуционна компания" ЕООД, "Пиперев" ЕООД, "КСК Русенска популарна каса" ЕТ "Петроника - Пенка Дачева", "Ойрошпед" АД, "ЗЕТ Карс" ЕООД, "Офелия Транс" ООД, "Кепитал Табако" ЕООД, Професионална гимназиа по транспорт.

На 01.09.2021 от 08:30 ч. до 17:00 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе и вилни зони, Трафопостове: МТП „СП Чистота Ново сметище Русе", ТП „Хаджигенова чешма“, МТП „Станция за изкуствено осеменяване“, ТП „Карантинна база“, ТП „ТКЗС 1-ви Май“, МТТ „Марпекс“, ТП „Депо за отпадъци“, БКТП „Сепарираща инсталация“, БКТП „Металпласт“, МТП „Есперанто“, Амбалаж склад „Булгарплод“, БКТП „ Ерозия“, ТП „Бреза“; Фирми и обекти: „Неделчо Нед Неделчев“-Хиподрума, „Христо Ст. Енчев– КООП“, „Веселин Ст. Василев -КООП“, „Септона България“ АД, Хиподрума - старо депо за отпадъци, Хиподрума № 7 и № 2, „ТЕРМОКИНГ ТТ“ ЕООД, ЗП „Ивайло Георгиев Петров“, „СЕМА-ЛОГИСТИК“ ЕООД, „Хаджигенова чешма 55 клон В., м- ст Кадишева нива , м- ст под Ормана, „Марпекс Агро“ ЕООД, Хиподрума ТРАФО, Оператор на регионално депо ДЗЗД, Хиподрума - ново депо за отпадаци, Хиподрума 1450, „Колю Петров Колев“, Хиподрума обори, „ПРОФИ“ ООД, Хиподрума ТКЗС 1ви Май, „ЦВЯТ-Е“ ООД, „Енчо Костадинов Димитров“, „ЯНУС ВС“ ООД, "БЕРУС" ЕООД, „ИАСРЖ“, „БУЛГАРТРАНСГАЗ“ ЕАД, „ОДБХ – РУСЕ“, ЕТ „Васил Пенчев – Русе“, Поделение „СТ ДП НКЖИ“, „КАРБУЛ-КМ“ ООД, ЕТ „Даниел Славов“, „МЕТАЛПЛАСТ ГРУП“ ЕООД, ЕТ „Валери Чобанов“, „ДИАНЕЛ“ ЕООД, „А Б В-ИНВЕСТ“ ЕООД.

На 01.09.2021 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе: ОУ "Тома Кърджиев", ОУ "Олимпи Панов", Топливо - "Чипровци", бензиностанция "Дунав", Бръснарски услуги №15, снек бар "Лагуна" на ул. "Сърнена гора", кафе бар "Палма" на ул. "Сърнена гора", ЕТ "Айлин", ЕТ "КИС", ЕТ "Бема Ш", ЕТ "Паскалев", ЕТ "Ровела", ЕТ "Астра 55" - пазар, Тото пункт -пазарчето, Тото на ул. "Сърнена гора" №37, ЕТ "Лотос", "Меганет" ЕООД, "Булсатком" на ул. "Захари Стоянов", "Адора Трейд", кафе бар "Лиси", "Бозмов" на ул. "Захари Стоянов"; Блокове в кв. "Здравец": №27, 34, 31, 36, 47, 39, 18, 18 а, 19, 24, 35, 12, 25, 42, 11, 15, 3, 63, 65, 70, 26, 29, Гагарин, Белите брези А и Б; Трафопостове: "Еделвайс", "Гагарин", "Хемус", "Тома Кърджиев", "Чипровци", "Сърнена гора".

Допълнителна информация можете да получите на тел: 0700 1 61 61