понеделник, 29 ноември 2021
Любителите на джаза в Русе отново ще могат да се потопят в неповторимата атмосфера на станалата емблематична за града ни Национална джаз среща. 45-ото издание на музикалния форум ще се проведе на 9, 10 и 11 декември в Доходното здание.
На 9 декември ще се представят Das Weltschmerz Duett с гост Борис Петров и Октет Пловдив. Програмата на 10 декември включва участието на JP3 и Alexander Logozarov’s Space Kadillak. На 11 декември на сцената ще излязат Антони Дончев 5uP и Ангел Заберски трио, които ще представят новия си албум Like Jazz 3.
И трите вечери са с начален час 19:00. Билети за Националната джаз среща Русе 2021 ще се продават от 1 декември на касата в Доходното здание.
Организатори на фестивала са Община Русе, ОП „Русе арт“, Клубът на дейците на културата и Фондация „Петър Петров – Парчето“.
Събитието ще се проведе при спазване на противоепидемичните мерки, предписани от Министерството на здравеопазването.
Община Русе прилага актуалните световни иновации в образованието
събота, 27 ноември 2021
Пламен Карталов се завърна в Русе след 35 години, за да представи новата…
понеделник, 29 ноември 2021
Последни Новини
Международна балетна галавечер постави началото на десетото издание на…
петък, 03 април 2026
Община Русе стартира мащабен проект за модерна транспортна инфраструктура
петък, 03 април 2026
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 03 април 2026
Седмичен график за миене на улици и булеварди в Русе
петък, 03 април 2026
Крайният срок за подаване на заявления във връзка с изборите за народни…
петък, 03 април 2026
70 зрелостници търсят как изкуственият интелект може да спаси гайдарските…
петък, 03 април 2026
Фолклорен ансамбъл „Русчуклийче“ отбеляза 40 години с концерт „В ритъма…
петък, 03 април 2026
Нов екологичен катамаран „Иноватор“ бе официално осветен и кръстен в Русе
четвъртък, 02 април 2026