четвъртък, 20 април 2017
21-вото заседание на Общински съвет – Русе започна с минута мълчание в памет на общинския съветник Борислав Богомилов, който почина на 8-ми април тази година.
Двама познати от предходния мандат общински съветници положиха клетва днес – доц. Сашо Нунев от групата на ПП ГЕРБ, заемащ мястото на Борислав Богомилов и Пламен Рашев от ПП БСП, който влиза в ОбС на мястото на избрания за народен представител Пенчо Милков.
Пламен Рашев ще заема поста на председател в Постоянната комисия по младежта и спорта; член на Постоянната комисия по закон, обществен ред и сигурност и член на Комисията по общинска собственост. Той ще представлява Община Русе в Общото събрание на акционерите на Българска стокова борса.
Сашо Нунев ще бъде член на Постоянната комисия по здравеопазване и социална политика и член на Постоянната комисия за установяване на конфликт на интереси.
Предложението беше прието с 43 гласа „за“, 0 „против“ и 1 „въздържал се“.
Зелена мисия „Предай нататък жизнената сила на Земята“ събира предучилищните…
сряда, 19 април 2017
Малчугани от детски градини участваха в зелена мисия
четвъртък, 20 април 2017
Последни Новини
Успешен сезон за ВК „Любо Ганев – Автосвят“ с участие в 46 турнира и класирания…
събота, 12 юли 2025
Общински терен в Средна кула стана база за млади футболисти
събота, 12 юли 2025
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 11 юли 2025
Русе ще отбележи 188 години от рождението на Васил Левски
петък, 11 юли 2025
Празникът на торта „Гараш“ вече е с официално лого
четвъртък, 10 юли 2025
Среднощен вандализъм в подлеза до Кръговото е регистриран от общинското…
четвъртък, 10 юли 2025
Криско в Русе: Да си добър е новият тренд сред младежите
четвъртък, 10 юли 2025
Община Русе кани обществеността на публична дискусия на проекта за годишния…
четвъртък, 10 юли 2025